Adam Ve Kadın Orhan Ölmez’in 2016 Yeni Çıkan Albümü Dinle

Orhan ölmez adam ve kadın albümündeki yeni şarkılarını dinle - resimleri

Albüm Dinle: Aşk ve duygunun pekiştiği Orhan Ölmez’in güzel yorumuyla ‘adam ve kadın’ yeni 2016 albümündeki bütün şarkıları buradan dinleyebilirsiniz. Müzik listesi şeklinde son albüm şarkılarını eşsiz güzellikteki bu şarkıları kesinlikle dinlemelisin.Orhan ölmez yine kendinden bekleneni yapmış ve gerçekten müthiş şarkılarla dolu yeni albümünü hayranları ile buluşturmuş.

Aşk sevgi mutluluk, huzur ve eylencenin binbir türünü yansıttığı adam ve kadın albümü yayınlandığı andan itibaren müzik platformlarında youtubede ve itunes gibi spotify gibi platformlarda liderliğe oturmuş durumda. Şimdi uzaklardasın diyor bu şarkıyı kesinlikle tavsiye ediyorum 🙂

Hayranları tarafından deli gibi sevilen sanatçımız orhan ölmez bu son albümü ile müzik listelerini kesinlikle alt üst edeceğe benziyor.açıkçası dinlerken kesinlikle çok keyif aldığımı sözylemeliyim. Defalarca dinledim ve albumudinle.com dinleyicileri ile paylaşıyorum. Keyifli dinlemeler diliyor yorumlarınızı eksik etmemenizi diliyorum 🙂 .
ADAM VE KADIN ALBÜMÜNDE YER ALAN ŞARKILAR VE İSİMLERİ
Orhan Ölmez – adam ve kadın
Orhan Ölmez – şimdi uzaklardasın (2016)
Orhan Ölmez – bilen de bilmeyen de (2016) albumudinle.com
Orhan Ölmez – ya olmasaydın – 2016
Orhan Ölmez – aşkın en saf hali (2016)
Orhan Ölmez – bahaneler (remix) (2016)

Orhan ölmez adam ve kadın albümündeki yeni şarkılarını dinle - resimleri
Orhan ölmez adam ve kadın albümündeki yeni şarkılarını dinle – resimleri

“Adam Ve Kadın Orhan Ölmez’in 2016 Yeni Çıkan Albümü Dinle” için 1 yorum

  1. Adam sevgilisinden ayrılıyor bana anlatıyor. Anlatırken 2 bira ve 1 paket sigaramı içç alakam olmayan bi ilişkinin kaybedeni oldum. + İlave olarak Dünyada Her erkeğe 3 bayan düşüyor derler ya. Doğru olanda bu. Bir erkek kalbine 3 bayan sığdırmalı. Annesi, Karısı ve Kızı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir