Harun Kolçak 2016 Çeyrek Asır Yeni Albüm Dinle

harun-kolcak-2016-ceyrek-asir-album-resimleri

Albüm Dinle: Sevilen sanatçı Harun Kolçak’ın Yeni çıkan Albümü Çeyrek asır’ın bütün şarkılarını dinle. Çeşitli sanatçıların seslendirdiği ve Harun kolçak’ın en güzel şarkılarından oluşan bu eşsiz albümü müzik listesi şeklinde online şarkı dinleme imkanı ile albumudinle.com dan dinleyebilirsiniz.

Albümde hangi sanatçılar yokki ; bedük ten gökhan türkmene , irem dericiden… ne ararsan var albümde . Açıkçası oldukça güzel bir albüm çalışması olmuşa benziyor.Hadi gir ruhuma sar beni çal fikrimi sar beni. Abi çok iyi ya valla bu sanatçılar bazen çok süper çalışmalar sergileyebiliyor. Harbiden yani insanı mutlu eden minik şeyler bunlar tadını çıkarmak lazım.

Bide biri popülaritesini yitirdimi heps birlikte düet,single,tek müzik falan yapıyolar gene yükselmek için . Milletvekili değilki süresi dolsun yaşlanmıyolarda bide ben ölecem dha ölmeyenleri var nenem yaşındalar ama taş gibiler . Verhasıl konu yine dağılmasın müziğin nabzını tutmaya devam ediyoz nasl olsa yaşlanan yok.Albümü youtube fizy veya itunest ten satın alabilirsiniz.Keyifli dinlemeler dilerim.


ÇEYREK ASIL ALBÜMÜNDE YER ALAN ŞARKILARIN İSİMLERİ
Gir Kanıma feat. İrem Derici-Sensiz Olamam feat. Bedük -Yanımda Kal feat. Gökhan Türkmen -Deli et Beni feat. Tuğba Yurt -Haketmedim Ayrılığı feat. Yaşar -Dualarım Yoluna feat. Kubat -Elimde Değil feat. Işın Karaca -Korkuyorum feat. Zara- Bile Bile feat. Aşkın Nur Yengi -Ölürüm Elinde feat. Alişan Göksu -Gitme Seviyorum feat. Tan Taşçı -Ağlat Beni feat. Gülçin Ergül -Vermem Seni Ellere feat. Hakan Kahraman-Müptelayım Sana feat. Umut Kuzey


harun-kolcak-2016-ceyrek-asir-album-resimleri
harun-kolcak-2016-ceyrek-asir-album-resimleri


BİR MARKARAT:
güneş bir başka doğuyor bu şehirde
aşıkmı oluyorum çok korkuyorum
ah bu başıma gelen nedir bilmiyorum ama çok korkuyorum
kurtar beni tanrım içim yanıyor ama bulamıyorum
kurtar beni tanrım aşık olmaktan korkuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir