İrem Derici 2016 Yeni ‘Dantel’ Albümü Son Şarkıları Dinle

İrem derici 2016 dantel albümü resimleri kapakları yeni

Albüm Şarkı Dinle: Sanatçı irem derici‘nin 2016’da çıkardığı yeni ve son albümü olan ve ‘Dantel‘ ismini verdiği albümü burada dinleyebilirsiniz. irem derici‘nin yeni albüm şarkılarını müzik listesi şeklinde kesintisiz bir şekilde yük kalitede müzik dinleme keyfi ile dinleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken play butonuna basıp arkanıza yaslanmak.

Herzaman olduğu gibi dantel albümünü esenshop youtbe veya dr com dan satın alabilirsiniz burda sadece dinleme amacı ile çeşitli platformlardan alınıp derlenerek eklenmektedir. maksat hepsini bir arada dinleme imkanı sunmak . maksat laf olsun torba dolsun 🙂 .

İrem derici kısa bir zamanda son derece başarılı bir sanat kariyerine sahip olmuş vazgeçilmezlerimiz arasında çoktan yerini almış şarkıları ve albümleri ile hayranlarına müzik ziyafeti çektiren çok kaliteli bir sanatçımız. kendisine müzik kariyerinde başarılar diler dantel albümününde fevkaladenin fevki amcasında bir güzellikte olduğunu ayrıca belirtmek istiyorum.

ALBÜMDE YER ALAN ŞARKI İSİMLERİ
01. Dantel
02. Ölürüm O Bakışlarına ( feat. Erkin Arslan
03. Evlenmene Bak
04. Seni Çok Seviyorum
05. Gizli Sevda
06. Gittiğinde Anladım ( feat. Hulusi Derici
07. Suçu Bana Atma
08. Aşk Olsun
09. Dur, Yavaş
10. Aşk, Kışlıkları Giy
11. Bana Hiç Bir Şey Olmaz

keyifli dinlemeler diliyor albüm ile ilgili sorunlarınızı düşüncelerinizi istekleriniz aşağıdaki yorum formunu kullanarak bize dilediğiniz zaman bildirebilirsiniz.

İrem derici 2016 dantel albümü resimleri kapakları yeni
İrem derici 2016 dantel albümü resimleri kapakları yeni

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir