Maher Zain 2016 One İlahi Albümü Şarkıları Dinle

maher zain one 2016 albüm resimleri images müzik dinle

Albüm Dinle: Maher zain 2016 yeni ve son albümü olan ” One “ Şarkılarını buradan dinleyebilirsiniz. maher zain en güzel one albümündeki ilahileri müzik listesi şeklinde derledik. Yabancı bir ilahi sanatçısı olan maher türkiyede oldukça sevilen ve saygın bir hayran ktlesine sahip.

Özellikle son dönemlerde istanbulda yaptığı gezilerle istanbula olan hayranlığını gözler önüne seren ve genellikle facebookta canlı yayın yapan maher zain son albümü one şarkılını 320kbps müzik kalitesinde albumudinle.com da dinleyiniz.

Dinlerken oldukça keyif aldığım bir ilahi albümü olmuş eminim hayranlarının kendisinden beklentisini sonuna kadar çıkaracak bir albüm olmuş. one albümü ile maher zain hayranlarına güzel bir ilahi ziyafeti çektiriyor. albümü esenshop ve dr com dan satın alabilirsiniz burada sadece dinleme olanağı bulunmaktadır.

MAHER ZAİN ONE ALBÜMÜNÜ DİNLEMEKTESİNİZ..


ONE ALBÜMÜNDE YER ALAN İLAHİ İSİMLERİ
01. Maher Zain – The Power
02. Maher Zain – Medina
03. Maher Zain – Peace Be Upon You
04. Maher Zain – Cennet (Turkish Version) [www.albumudinle.com]
05. Maher Zain – By My Side
06. Maher Zain – Good Day
07. Maher Zain – Allah Ya Mevlana (Turkish Version)

maher zain one 2016 albüm resimleri images müzik dinle
maher zain one 2016 albüm resimleri images müzik dinle

“Maher Zain 2016 One İlahi Albümü Şarkıları Dinle” için 2 yorum

  1. Maher zain yeni albümü çok güzel ilahilerdan oluşmaktadır geçen gün Ankara’ya gelmiş olup araba kullanırken video çekmişti kendisini Facebook’tan takip ediyorum zaten genel olarak mağaza ilahileri çok güzel oluyor zaten ilahi sanatçısı bu güzel parçalardan dolayı kendisine teşekkür ediyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir