Radyo Fenomen 14 Ekim 2016 Hit Şarkılar

En güncel albümlerin değişmez radyosu “Fenomen” yeni listesini yayınladı. Sürekli güncellenen  “Fenomen İlk 10” ve “Fenomen Clubbin’ İlk 10” listeleri en güncel albümlerden seçilmiş hit parçalardan oluşuyor. Bu listede bu aralar birinci sırada DJ Katch – The Horns şarkısıyla bayrağı göğüslerken 2 sırada Dranke – One Dance ile takip ediyor. 3.  sırada yılların eskitemediği 2 efsane Ara SH ve Snoop Dogg – OMG ile birinciliğe doğru koşuyorlar.

Listenin devamında avrupa ve amerika listelerini kasıp kavuran Jennefer Loper,Lp Mahmut Orhan  gibi isimler bulunuyor.

14 EKim Hit Parçaların Tam Listesi

DJ KATCH – THE HORNS

DRAKE – ONE DANCE

ARASH FT. SNOOP DOGGARASH FT. SNOOP DOGG – OMG

ERA ISTREFIERA – BONBON

JENNIFER LOPEZJENNIFER LOPEZ – AIN’T YOUR MAMA

LP – LOST ON YOU (REMIX)

SAGI ABITBULSAGI – STANGA

MAHMUT ORHAN FT. SENA ŞENERMAHMUT ORHAN FT. SENA – FEEL

BABY BROWN FT. IMBRO MANAJBABY BROWN FT. IMBRO MANAJ

PER TY   SIA FT. SEAN PAULSIA FT. SEAN PAUL – CHEAP THRILLS

 

Bu albümler yaza damgasını vurduğu gerçek. Soğuk kış günlerinde yazın sıcaklığını bize hissettirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Radyo Fenomen ilk 10 Eylül 2016 Çalan Şarkılar Listesi Dinle

Albüm Dinle: Yabancı müziğin değişmez radyo kanalı fenomen fm’in 2016 Eylül ayındaki İlk 10 ve Top 40 Şarkı listesi dinleyin ve radyoda çalan şarkıların isimlerini sizler için yayınladık.Yabancı hit müzik sadece radyo fenomende dinlenir desek herhalde yanlış olmaz.

Ayrıca radyo fenomen fm de bugün çalan şarkıların isimlerini ve yabancı müziğin kalbini sizler için yayınladık. en hit fenoen fm eylül 2016 ve agustos 2016 aylarında sürekli güncellenecek olan listelerimizi kesinlikle dinlemelisiniz.

Listen to radyo fenomen fm hit 10 new popular music. 2016 fenomen top 40 arijith music.

Okumaya devam et “Radyo Fenomen ilk 10 Eylül 2016 Çalan Şarkılar Listesi Dinle”

89.2 Alem Fm Top 30 – 40 Eylül 2016 Güncel Listesi dinle

Albüm dinle: alem fm 2016 yılında müthiş müzik listeleri ile göz dolduruyor Top 40 ve 30 eylül 2016 şarkılarını buradan dinleyebilirsiniz. Alem fm güncel top şarkılar listesini artık albumudinle.com dan güncel olarak yayınlayacağız.

Alem fm hareketli şarkıları ile dinleyicilerine herzaman olduğu gibi müthiş bir müzik ziyafeti veriyor. Alemci dinleyiciler radyolarının başında .
Okumaya devam et “89.2 Alem Fm Top 30 – 40 Eylül 2016 Güncel Listesi dinle”

Süper Fm Top 20 Agustos 2016 Güncel Hit Listesi

Albüm Şarkı: Sevilen radyo kanalı süper fm top 20 agustos 2016 ayı en hit şarkılar listesini burda dinleyebilirsin.Süper fm en güzel şarkılarının bulunduğu güncel ve yeni agustos top 20 ve top 40 şarkı listesini ekledik.Türkiyede oldukça hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine sahip olduğu kesin.
Okumaya devam et “Süper Fm Top 20 Agustos 2016 Güncel Hit Listesi”

Metro fm & Number One Eylül 2016 Top 40 En İyiler

Albüm Şarkı Dinle: Metro fm ve Number One fm Eylül Ayı 2016 Hit top 40 şarkı listesini burada dinleyebilirsiniz. Yabancı müziğin lider yayıncı platformu olan number one radyosu ve metro fm radyosunun en çok dinlenen ve en sevilen şarkıları ayrıca radyosunda çalan şarkının ismi nedir sorunun cevap bulduğu bir şarkı listesi yayınladık.
Okumaya devam et “Metro fm & Number One Eylül 2016 Top 40 En İyiler”

Seymen Fm Eylül top 10-40 2016 Hit Şarkılar Listesi

Albüm Dinle: Sevilen Oynak Şarkıları ile bilinen radyo seymen fm de çalan Eylül 2016 ayı en hit top 10 şarkılar listesini buradan dinleyebilirsiniz. seymen fm in yeni ve güncel şarkılardan oluşan listemizi mutlaka dinlemelisiniz.müzik listesi şeklinde yüksek kalitede hd müzik sınıfında yayın yapan playerimiz ile seymen fm de en çok dinlenen en hit ve en güzel müzikleri dinleyeblirsiniz.

Seymen fm in yeni agustos ve eylül ayı hit şarkılar listesi güncellenmiştir. en güzel müzikleri sizlere sunmaya devam ediyoruz.
Okumaya devam et “Seymen Fm Eylül top 10-40 2016 Hit Şarkılar Listesi”