Eylül 2016 Ayında Çıkan Yeni Albümler Ve Single Şarkılar Listesi

Değerli müzik seveler sizler için eylül 2016 ayında çıkan yeni albümleri ve single şarkıları dinlemeniz için bir araya topladım kesinlikle dinlemelisiniz.Online müzik listesi şeklinde dinleyebileceğiniz popüler albüm ve şarkılardan oluşan , ayrıca yüksek kalitede müzik dinleme imkanı sunan sitemizde keyifli vakit geçireceğinizi düşünüyorum.

İnsana müzikten daha keyif veren ne vaki ? peki insanı müzikten daha çok kederlendiren ne var ?. Müzik ruhun gıdasıdır arkadaşlar arkanıza yaslanın ve reklamsız müzik sitemizden keyifli albümler ve şarkılar dinleyin. keyifli dinlemeler dileriz.
Okumaya devam et “Eylül 2016 Ayında Çıkan Yeni Albümler Ve Single Şarkılar Listesi”

Harun Kolçak 2016 Çeyrek Asır Yeni Albüm Dinle

Albüm Dinle: Sevilen sanatçı Harun Kolçak’ın Yeni çıkan Albümü Çeyrek asır’ın bütün şarkılarını dinle. Çeşitli sanatçıların seslendirdiği ve Harun kolçak’ın en güzel şarkılarından oluşan bu eşsiz albümü müzik listesi şeklinde online şarkı dinleme imkanı ile albumudinle.com dan dinleyebilirsiniz.

Albümde hangi sanatçılar yokki ; bedük ten gökhan türkmene , irem dericiden… ne ararsan var albümde . Açıkçası oldukça güzel bir albüm çalışması olmuşa benziyor.Hadi gir ruhuma sar beni çal fikrimi sar beni. Abi çok iyi ya valla bu sanatçılar bazen çok süper çalışmalar sergileyebiliyor. Harbiden yani insanı mutlu eden minik şeyler bunlar tadını çıkarmak lazım.
Okumaya devam et “Harun Kolçak 2016 Çeyrek Asır Yeni Albüm Dinle”

Hareketli 2016 Yeni Enerjik Şarkıla Listesi Dinle

Albüm Dinle: Enerji seviyenizi tavan yapacak 2016 ‘nın ene hareketli albüm ve şarkılarını müzik listesi şeklinde tam 100 şarkı sizler için hazırladık.üstelik müzik listesi her hafta yenilenecek. Online mp3 dinleme kalitesinle player listesi şeklinde özelliklede sabahları işe güzel bir başlangıç yaparken dinleyince moral ve motivasyonunuzu tetikleyecek , yükseltecek şarkılar var. Okumaya devam et “Hareketli 2016 Yeni Enerjik Şarkıla Listesi Dinle”

Adam Ve Kadın Orhan Ölmez’in 2016 Yeni Çıkan Albümü Dinle

Albüm Dinle: Aşk ve duygunun pekiştiği Orhan Ölmez’in güzel yorumuyla ‘adam ve kadın’ yeni 2016 albümündeki bütün şarkıları buradan dinleyebilirsiniz. Müzik listesi şeklinde son albüm şarkılarını eşsiz güzellikteki bu şarkıları kesinlikle dinlemelisin.Orhan ölmez yine kendinden bekleneni yapmış ve gerçekten müthiş şarkılarla dolu yeni albümünü hayranları ile buluşturmuş.

Aşk sevgi mutluluk, huzur ve eylencenin binbir türünü yansıttığı adam ve kadın albümü yayınlandığı andan itibaren müzik platformlarında youtubede ve itunes gibi spotify gibi platformlarda liderliğe oturmuş durumda. Şimdi uzaklardasın diyor bu şarkıyı kesinlikle tavsiye ediyorum 🙂
Okumaya devam et “Adam Ve Kadın Orhan Ölmez’in 2016 Yeni Çıkan Albümü Dinle”

Zara 2016 Yeni Albümü Derin Aşk 2 Dinle [Playlist]

Albüm Şarkı Dinle: Sevilen Sanatçı Zara ‘nın 2016’da çıkan yeni albümü Derin Aşk 2 bütün şarkılarını dinleyebilirsiniz.müzik listesi şeklinde online hd müzik kalitesi ile zaranın son albüm şarkılarını websitemizden dinleyebilirsiniz. Youtube itunes veya dr gibi platformlardan online satın alabileceğiniz bu eşsiz albümü tamemen tanıtım maksadı ile dinleyiniz.
Okumaya devam et “Zara 2016 Yeni Albümü Derin Aşk 2 Dinle [Playlist]”