2016 Eğitici Bebek Ve Çocuk Şarkıları Listesi + Sözleri + İndir

Albüm Şarkı Dinle: 2016 Bebekler ve çocuklar için uygun dinlendirici ve huzur verici çocuk şarkıları listemizi dinledinmi ? .türkçe ve ingilizce rusça azerice çocuk şarkıları listemizde mevcuttur.

Bebebekler ve çocuklar narin varlıklardır onları en güzel şekilde eğitmek ve ruhen dinlendirmek gerkeiyor. bunun içinde huzur ve mutluluk verici çocuklar için uygun müziklerden oluşan bir şarkı listes hazırladık.

Okumaya devam et “2016 Eğitici Bebek Ve Çocuk Şarkıları Listesi + Sözleri + İndir”

Sudan Sebepler 2016 Engin Arslan Albüm Dinle [Dizi]

Albüm Dinle : Engin arslanın güçlü yorumuyla 2016 agustos ayına özel sudan sebepler albümünün bütün şarkılarını dinle.ayrıca sudan sebepler dizinde çalan şarkılar olarak ta biliriz. Sudans ebepler yeni albümü ile yöresel müzikleri pekiştrmiş olup muhteşem sanat eserlerine imza atmışlardır. Yağmur geliyor, dere geliyor gibi hep su ile ilgili müzikler yapmayı terch ediyorlar.
Okumaya devam et “Sudan Sebepler 2016 Engin Arslan Albüm Dinle [Dizi]”

Davullu Zurnalı ÇifteTelli Müzikler 2016 Oyun Havaları [Güncel]

Albüm Şarkı Dinle: davullu zurnalı yöresel çiftetelli Oyun Havaları Müzik listemizi kesinlikle dinlemelisiniz.En güzel halay zeybek çifte telli izmir çiftetellisi çve diğer yörelerin en güzel ve uzun soluklu çifte telli müzikleri buradan dinleyebilirsiniz.
Okumaya devam et “Davullu Zurnalı ÇifteTelli Müzikler 2016 Oyun Havaları [Güncel]”

İçki Rakı Viski Votka İçerken Dinlenecek Şarkılar

İçerken Dinlenecek Şarkılar

Albüm Dinle: Biraz efkarlısınız aldınız şişenizi kadehinizi rakınızı veya votkanızı yada belkide bira farketmez gittiniz sahile veya sessiz bir mekana; kendi yerinize gittiniz kendi ortamınıza . oturdunuz doldurduğunuz bardağı ağır ağır içtiniz içtiniz…
Okumaya devam et “İçki Rakı Viski Votka İçerken Dinlenecek Şarkılar”

Oy Beni Vurun Vurun “Eşkiya..” Dizisinde Çalan Şarkılar

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin sezon finalinde çalan Hüseyin ay’ın oy beni vurun vurun şarkısını dinle.Sezon finali tarihinde çalan duygusal şarkı oy beni vurun vurun şarkısı gerçekten çok güzel bir şarkı. Hüseyin ay güçlü sesiyle yüreğimizi dağladı yakın sigaraları yakın ..

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde çalan şarkıları arama kısmından aratarak bulabilirsiniz.keyifli dinlemeler dileriz.
Okumaya devam et “Oy Beni Vurun Vurun “Eşkiya..” Dizisinde Çalan Şarkılar”

Kamyon Sürerken Dinlenecek Uzun Yol Türküleri

Albüm Şarkı Dinle:Geçen gün bizim mustafa abeyle kamyon seyahati yaparken uzun yolculuklar için güzel türküler ve şarkıların o esnada dinlenmesi gerektiğini düşündüm. Nitekim kamyon seyahatleri çıldırtacak kadar uzun olabiliyor ve insanı en çok saran şey uzun havalar ve eski tarzda türküler kara tiren gecikir gitme ceylan bu dağlardan falan gerçekten güzel olacağını düşündüm.
Okumaya devam et “Kamyon Sürerken Dinlenecek Uzun Yol Türküleri”