Radyo Fenomen 14 Ekim 2016 Hit Şarkılar

En güncel albümlerin değişmez radyosu “Fenomen” yeni listesini yayınladı. Sürekli güncellenen  “Fenomen İlk 10” ve “Fenomen Clubbin’ İlk 10” listeleri en güncel albümlerden seçilmiş hit parçalardan oluşuyor. Bu listede bu aralar birinci sırada DJ Katch – The Horns şarkısıyla bayrağı göğüslerken 2 sırada Dranke – One Dance ile takip ediyor. 3.  sırada yılların eskitemediği 2 efsane Ara SH ve Snoop Dogg – OMG ile birinciliğe doğru koşuyorlar.

Listenin devamında avrupa ve amerika listelerini kasıp kavuran Jennefer Loper,Lp Mahmut Orhan  gibi isimler bulunuyor.

14 EKim Hit Parçaların Tam Listesi

DJ KATCH – THE HORNS

DRAKE – ONE DANCE

ARASH FT. SNOOP DOGGARASH FT. SNOOP DOGG – OMG

ERA ISTREFIERA – BONBON

JENNIFER LOPEZJENNIFER LOPEZ – AIN’T YOUR MAMA

LP – LOST ON YOU (REMIX)

SAGI ABITBULSAGI – STANGA

MAHMUT ORHAN FT. SENA ŞENERMAHMUT ORHAN FT. SENA – FEEL

BABY BROWN FT. IMBRO MANAJBABY BROWN FT. IMBRO MANAJ

PER TY   SIA FT. SEAN PAULSIA FT. SEAN PAUL – CHEAP THRILLS

 

Bu albümler yaza damgasını vurduğu gerçek. Soğuk kış günlerinde yazın sıcaklığını bize hissettirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Radyo Fenomen ilk 10 Eylül 2016 Çalan Şarkılar Listesi Dinle

Albüm Dinle: Yabancı müziğin değişmez radyo kanalı fenomen fm’in 2016 Eylül ayındaki İlk 10 ve Top 40 Şarkı listesi dinleyin ve radyoda çalan şarkıların isimlerini sizler için yayınladık.Yabancı hit müzik sadece radyo fenomende dinlenir desek herhalde yanlış olmaz.

Ayrıca radyo fenomen fm de bugün çalan şarkıların isimlerini ve yabancı müziğin kalbini sizler için yayınladık. en hit fenoen fm eylül 2016 ve agustos 2016 aylarında sürekli güncellenecek olan listelerimizi kesinlikle dinlemelisiniz.

Listen to radyo fenomen fm hit 10 new popular music. 2016 fenomen top 40 arijith music.

Okumaya devam et “Radyo Fenomen ilk 10 Eylül 2016 Çalan Şarkılar Listesi Dinle”

Karışık 2016 Yabancı Şarkılar Hit Top 40 Dinle

Albüm Dinle :2016’nın en güzel en hit Karışık Her telden yabancı ingilizce şarkılar top 40 listesi şeklinde online dinle. albumudinle.com farkı ile yabancı dance rock ,pop, slow ve caz müzikler agustos ayına özel sizler için en yeni ve en popüler listemizi sunuyoruz.

Günümüzde ingilizce şarkıların türkler tarafından dinlenme kitlesi oldukça fazla. Hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip . Ancak bizde kulağımızın pasını biliyoruz en güzel yabancı şarkılardan derlediğim genelde agustos 2016’da çıkan yabancı şarkılardan oluşmakta. Okumaya devam et “Karışık 2016 Yabancı Şarkılar Hit Top 40 Dinle”

Metro Fm Temmuz 2016’da Çalan Dance Hit Top 20 Şarkıları isimleri

Albüm Dinle: Yabancı müziğin kalbinin attığı radyo Metro Fm Temmuz 2016 da Çalan Hit top 40 ve top 20 Şarkı listesini dinleyebilir ve radyoda çalan şarkıların isimlerini burada bulabilirsiniz.Metro fm temmuz ayında çalan şarkıların isimleri sizler için yayınladık.Metro fm en çok dinlenen ve en sevilen radyoda çalan şarkısının ismi içinde aşağıda bir liste oluşturduk.
Okumaya devam et “Metro Fm Temmuz 2016’da Çalan Dance Hit Top 20 Şarkıları isimleri”

2016 Rusça Rusyada Popüler [ 50 Şarkılar Listesi ]

Albüm Dinle: Rusyada çalan dinlenen en hit en popüler 50 Rusca Şarkıyı müzik listesi şeklinde dinleyebilirsiniz. Rusların dinlemeyi sevdiği Albümleri şarkıları Geniş bir arşiv biçiminde sizler için yayınladık.Rus dilinde türküler müzikler sizler için.
Okumaya devam et “2016 Rusça Rusyada Popüler [ 50 Şarkılar Listesi ]”

Maher Zain 2016 One İlahi Albümü Şarkıları Dinle

Albüm Dinle: Maher zain 2016 yeni ve son albümü olan ” One “ Şarkılarını buradan dinleyebilirsiniz. maher zain en güzel one albümündeki ilahileri müzik listesi şeklinde derledik. Yabancı bir ilahi sanatçısı olan maher türkiyede oldukça sevilen ve saygın bir hayran ktlesine sahip. Okumaya devam et “Maher Zain 2016 One İlahi Albümü Şarkıları Dinle”